III Automotive Winter Cup

7 marca 2015 r. w Krakowie odbędzie się III Automotive Winter Cup – turniej golfowy organizowany przez Golf Training Center Zakopianka i Sobiesław Zasada Automotive. Będzie to okazja tak do sportowej rywalizacji, jak również towarzyskiego spotkania w miłej atmosferze.

Golf to sport dla ludzi z klasą. Koneserów. Podobnie jak samochody Mercedes-Benz. Mariaż golfa z motoryzacją już dwukrotnie sprawdził się doskonale dlatego 7 marca 2015 r. Sobiesław Zasada Automotive oraz Golf Training Center Zakopianka wspólnie organizują w Krakowie turniej golfowy III Automotive Winter Cup.W turnieju mogą wziąć udział zarówno amatorzy, jak i zawodowcy. Turniej odbywać się będzie na symulatorach GC2 w obiekcie Golf Training Center Zakopianka w Krakowie przy ulicy Zakopiańskiej 56.
Eliminacje do turnieju przewidziane są do 5 marca. 7 marca 2015 r. najlepsze trzy zawodniczki i dziewięciu zawodników grają o miejsca 1-3 w swoich kategoriach. Dodatkowo dla wszystkich uczestników eliminacji rozegrane zostaną turnieje Target Challenge i Longest Drive.Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są osobiście w Golf Training Center Zakopianka (http://golftc.pl/) lub telefonicznie pod numerem 506 696 485.
Zapraszamy serdecznie!