Mercedes-Benz

Profesjonaliści roku 2018.

Profesjonaliści roku 2018

Noworoczny rabat to Twoja szansa na rozwój biznesu.

W salonach Mercedes-Benz czekają na Ciebie na ostatnie gotowe do odbioru vany z rocznika 2018.

Przyjdź do salonu i wynegocjuj swój noworoczny rabat.

Oferta obejmuje:

- noworoczny rabat
- promocyjny leasing 102%*
- ochronę gwarancyjną wydłużoną do 4 lat**.

*Koszt procentowy dla umowy na 24 m-ce i 45% wpłaty wstępnej. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o.przeznaczony dla przedsiębiorstw. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

**Szczegóły oferty u doradcy handlowego.

Miejski Citan

Citan

Miejski samochód dostawczy o kompaktowych wymiarach i pojemnej przestrzeni ładunkowej, który idealnie sprosta różnym wyzwaniom, jakie stawia życie w mieście. Zachwycisz się łatwością obsługi jego pojemnej przestrzeni ładunkowej z dużymi drzwiami i niskimi krawędziami załadunkowymi. 

Wszechstronne Vito

Vito

Wszechstronny samochód dostawczy, który dopasujesz do własnych potrzeb, by zbudować udany biznes. Wybierz jedną z trzech opcji nadwozia i sprawuj pełną kontrolę nad flotą dzięki usłudze Mercedes PRO connect. Rozwiązanie to pozwala sprawdzić m.in.: lokalizację pojazdu, poziom paliwa czy parametry spalania albo zaplanować przegląd, a Vito jest pierwszym samochodem dostawczym dającym Ci do niego bezpłatny dostęp.

Niezawodny Sprinter

Sprinter

Elastyczność w doborze konfiguracji i szeroki wybór modeli, teraz także z napędem na przód, oznaczają, że Sprinter to coś więcej niż van – to Twój osobisty partner w pracy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz mocnego silnika, także V6, nowoczesnej kabiny z systemem telematyki ze sterowaniem głosowym czy funkcjonalnych elementów wyposażenia w przestrzeni ładunkowej, znajdziesz to w Sprinterze. Wybierz swój ideał spośród ponad 1 700 wariantów konfiguracji i do 600 opcji wyposażenia.

Luksusowy pick-up Klasy X

Klasa X

Pierwszy pick-up marki Mercedes-Benz łączy w sobie różne światy. Jego wytrzymałość i moc nie zawiodą Cię nawet w najtrudniejszym terenie, ładowność i funkcjonalność pomogą w pracy, wyrazisty design przyciągnie spojrzenia w mieście, a luksusowe wnętrze umożliwi rekreacyjne wypady za miasto. Klasa X zaimponuje Ci osiągami i stylowo połączy różne sfery Twojego życia.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi.