Mercedes-Benz

Historia firmy.

Historia firmy.

Historia, czyli świadomy rozwój poprzez biznes

Centrala Grupy Sobiesław Zasada Automotive mieści się w Krakowie. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych i znanych obiektów, gdzie można nabyć oraz serwisować samochody marki Mercedes-Benz. Lokalizacja przy ul. Armii Krajowej to flagowy punkt na mapie Krakowa, który znany jest nie tylko w Małopolsce.

W związku z rosnącymi potrzebami rynku otworzyliśmy 19 września 2008 nowy oddział w Nowym Sączu - Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz.
Następnie 15 kwietnia 2009 została otwarta kolejna stacja - salon i serwis samochodów ciężarowych w Modlniczce koło Krakowa.
Natomiast od dnia 4 maja 2009 możemy się pochwalić naszą drugą stacją w Krakowie - salonem sprzedaży i serwisem zlokalizowanym przy ul. Zawiłej 3.

Naszą tradycję budują oddziały w Bielsku-Białej, Łodzi, Rzeszowie. Począwszy od dnia 1 stycznia 2011 roku tworzymy najsilniejszą grupę dealerską marki Mercedes-Benz. Wszystkie lokalizacje tworzą nieodłączony obraz lokalnego biznesu motoryzacyjnego, budowanego przez wiele lat. Stale podnosimy jakość naszych usług, starając się sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów.