Mercedes-Benz

2 z 400 Actrosów Edition 2 trafiły do klienta.

06.07.2021

Niesamowite wydarzenie!
9 lipca br. z naszego salonu samochodów ciężarowych w Rzeszowie-Dworzysku wyjechały dwa limitowane egzemplarze Nowego Actrosa Edition 2!
Sobiesław Zasada Automotive w sumie dostarczy do swoich klientów 5 sztuk Actrosów w unikatowej wersji Edition 2.
To wyjątkowo bogata, limitowana wersja. Łącznie wyprodukotwano tylko 400 egzemplarzy, co uczyniło ten samochód pożądaną rzadkością.
W ubiegłym tygodniu w rzeszowskim oddziale firmy zostały wydane dwa egzemplarze. Szczęśliwymi posiadaczami nowego Lidera z sementu samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz są Pan Stanisław Gancarz firma „GMAS” oraz Pan Grzegorz Gancarz firma „G & G” to właściciele rodzinnych przedsiębiorstw w miejscowości Kamień w woj. podkarpackim.
Firmy te zajmują się transportem krajowym i międzynarodowym. Posiadają między innymi: własny warsztat naprawczy, dwie stacje benzynowe oraz trzy samoobsługowe myjnie.
Obecnie główny nacisk kładziony jest na transport i spedycję, z flotą 30 ciężarowych Mercedesów. Marka Mercedes-Benz na dobre przyjęła się w firmie i panowie Gancarz postanowili przypieczętować tę współpracę tym wyjątkowym zamówieniem.
Oba limitowane Actrosy dostarczono w wersjach 1853 Giga Space. Oznacza to więc, największe kabiny oraz najmocniejsze - 530-konne warianty 12,8-litrowego silnika.
Edition 2 to przede wszystkim zupełnie inny design. Bogato wyposażone wnętrza i komfort jakiego jescze nie było.
Akcesoria zewnętrzne to inspirujący przód w kolorze szarego księżycowego kamienia oraz indywidualnie wybranym przez klienta kolorem kabiny kierowcy. Osłona ramy przy ciągniku siodłowym jest również w kolorze kabiny.
Czarne felgi, czarne wnętrza reflektorów, przyciemnione oznaczenia, czy oklejenia na bokach kabin to detale, na które nie sposób nie zwrócić uwagi.
Ekskluzywny napis na osłonie przeciwsłonecznej Edition 2 wyróżnia się na tle poprzednich wersji Actrosów.