Mercedes-Benz

2 x Dealer Roku 2018 dla Sobiesław Zasada Automotive

23.04.2018

Wybór Dealera Roku Mercedes-Benz następuje na podstawie oceny czterech  podstawowych obszarów działalności dealera. Pod uwagę brane są: dynamika wzrostu i realizacji celów sprzedażowych, wskaźniki serwisowe, wyniki finansowe zarówno w sprzedaży, jak i w serwisie. Uwzględniane są także wyniki badań satysfakcji klienta oraz Mystery Shopper’a. Dealer Roku Mercedes-Benz musi na każdej z tych płaszczyzn wykazać się ponadprzeciętnymi osiągnięciami, które mogą stanowić jednocześnie wzór dla innych uczestników rynku. Pod tym kątem team Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive okazał się bezkonkurencyjny, zdobywając nagrody:
- Dealera Roku 2018 Mercedes-Benz Samochody Osobowe
- Dealera Roku 2018 w kategorii Klient Flotowy Mercedes-Benz Bank.
To wspólne osiągnięcie całego zespołu, który wyróżnia autentyczna pasja w działaniu oraz nieustanne dążenie do perfekcji.
Nagrody przyznane w Cape Town, to kolejne wyróżnienia dla Sobiesław Zasada Automotive. W 2017 roku firmę uhonorowano tytułem Dealera Roku 2017 Mercedes-Benz Samochody Dostawcze przez centralę Mercedes-Benz Polska oraz równolegle przez Mercedes-Benz Bank. Rok wcześniej zaś Sobiesław Zasada Automotive wyróżniono tytułem Dealera Roku 2016 Mercedes-Benz Samochody dostawcze. W 2015 r. firma zdobyła zaś tytuły Dealera Roku 2015 Mercedes-Benz Samochody Ciężarowe oraz Dealera Roku 2015 Mercedes-Benz Samochody Osobowe, który przyznawał Mercedes-Benz Bank.
Ubiegły rok był dla Sobiesław Zasada Automotive czasem niezwykle wytężonej pracy. Na początku firma oddała do użytku zupełnie nowy obiekt w Krakowie, przy ul. Zawiłej 3, gdzie mieści się salon sprzedaży i ASO Mercedes-Benz oraz Van ProCenter. W tej lokalizacji również uruchomiono specjalny punkt sprzedaży sprawdzonych aut używanych, który odniósł spektakularny sukces na rynku. Sobiesław Zasada Automotive obecnie planuje kolejne działania, które mają ugruntować i wzmocnić pozycję konkurencyjną firmy, zgodnie z ideą „The Best or Nothing”.