Mercedes-Benz

Nowy Mercedes Klasy C

20.08.2018

Jeśli coś jest doskonałe, czynimy to lepszym. Rezultatem jest nowa Klasa C. Ma jeszcze dynamiczniejszy napęd, jeszcze bardziej sportowy wizerunek i jeszcze inteligentniejsze systemy wspomagania. Perfekcja nie jest stanem, lecz motorem działania. Napędza wielkich sportowców do coraz to lepszych osiągów. Na przykład nową Klasę C Limuzyna ‒ do jeszcze większej dynamiki i inteligencji.
Limuzyna z EQ Boost
Nowy zelektryfikowany silnik benzynowy z EQ Boost stoi w blokach startowych, zachwycając wysoką wydajnością i doskonałymi osiągami. To przede wszystkim zasługa generatora rozruchowego, realizującego wiele funkcji hybrydowych ‒ wspierającego między innymi dodatkowym momentem obrotowym podczas ruszania i przyspieszania. Pasażerowie auta odczuwają to jako tzw. efekt "boost".
Multibeam Led
Następny cel w zasięgu wzroku: na życzenie dostępne są ultranowoczesne reflektory MULTIBEAM LED, dostosowujące się do sytuacji komunikacyjnej w ciągu milisekund. Doskonale oświetlają one jezdnię i jej krawędź, nie oślepiając kierowców innych pojazdów.
Sportowy przód
Nowa Klasa C Limuzyna ma energię wypisaną na swym obliczu. Zmodyfikowany przód z wyrazistymi zderzakami prezentuje się bardziej sportowo i aerodynamicznie niż kiedykolwiek wcześniej.
Nowe kolory i obręcze kół
Dwa nowe lakiery, w kolorach srebrnym Mojave i szmaragdowozielonym, ukazują Limuzynę Klasy C w nowym blasku. Koła są w aucie tak istotne, jak buty u biegacza. Dlatego oferujemy wiele nowych wariantów, łącznie z obręczami Aero.
Nowa Klasa C czeka na Państwa w naszych salonach!