Mercedes-Benz

Nowy serwis samochodów ciężarowych już w 2020 roku!       

03.04.2019

Miło nam poinformować, że  ruszamy z budową nowego serwisu samochodów ciężarowych Mercedes-Benz na terenie strefy ekonomicznej Rzeszów – Dworzysko, nieopodal trasy S19 i drogi 94.
Powstający serwis i w kolejnym etapie budowy salon, to długo oczekiwana inwestycja, która odciąży salon i serwis przy al. mjr. Wacława Kopisto w Rzeszowie.
Nowoczesny obiekt będzie miał łącznie 2.500 m2 powierzchni i 14477 metrów sześciennych kubatury. W skład budynku wchodzić będą m.in.: budynek warsztatowy z magazynem i częścią biurową, stacja kontroli pojazdów oraz myjnia ręczna. Nowoczesny obiekt zostanie wyposażony w wewnętrzne instalacje: wentylację mechaniczną, gazową, sprężonego powietrza, magistrali olejowej i usuwania zużytego oleju silnikowego wraz ze sbiornikiem tego oleju. Wpierwszym etapie inwestycji zostanie zatrudnionych ok. 40 osób.
Dalszy rozwój zakłada m.in. budowę kompleksowej blacharni i lakierni obsługującej dwa oddziały w Rzeszowie, co oznacza nowe stanowska pracy w Sobiesław Zasada Automotive.
Planowane oddanie serwisu do użytku, to drugi kwartał 2020r.
Kładziemy nacisk na podnoszenie jakości swoich usług, dlatego inwestujemy w nowe obiekty, jednocześnie rozbudowując i modernizując te istniejące.
O postępach prac budowalnych będziemy informować na bieżąco!