Mercedes-Benz

Magazyn Mercedes me.

Odkryj kolejne wydanie.
Magazyn Mercedes me

Ostatnie artykuły.

Klasa S Limuzyna Mercedes-Benz

Taki samochód mógł zaprojektować tylko Mercedes.

Mowa oczywiście o Klasie S. Wszystkie jej oblicza oraz historię powstania można znaleźć w najnowszym Magazynie Mercedes me.

Historia pewnego ślusarza

Historia pewnego ślusarza.

Dziś uważany jest za wizjonera, pioniera motoryzacji oraz Króla Projektantów belle epoque. O Wilhelmie Maybachu i jego przygodzie z motoryzacją przeczytacie w artykule Bartosza Gondka.

„Zakochać się w SL”

Wśród jego fanów można było znaleźć Giorgio Armaniego, Lauren Hutton, czy Bruce’a Lee.

Do dziś zbiera komplementy i ma swoich miłośników na całym świecie. O Mercedesie R107 – kultowym modelu SL, który wciąż elektryzuje fanów motoryzacji na całym świecie przeczytacie w artykule „Zakochać się w SL”.

„W sercu e-mobilności”

Samochody elektryczne? Czemu nie!

Ale jak zbudowane są ich silniki? Gdzie powstają akumulatory? Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w artykule „W sercu e-mobilności”.Wydawca i redakcja.

Wydawca i redakcja

Nowa koncepcja magazynu Mercedes me oznacza pożegnanie z czasopismem dla klientów w tradycyjnej formie. Magazyn Daimler AG identyfikuje się jako czasopismo społecznościowe. Ma ono odzwierciedlać zróżnicowane zainteresowania przyjaciół, wielbicieli i klientów świata marki Mercedes-Benz. Pierwszy magazyn Mercedesa ukazał się już w roku 1955 – wówczas jeszcze pod tytułem „Informacje eksportowe Mercedes-Benz”.

Teraz można pobrać nasz magazyn bezpłatnie jako aplikację na system iOS lub Android.

Treści.

Treści

Magazyn koncentruje się na treściach, jakie oferuje Daimler AG jako duży koncern ‒ na badaczach, myślicielach, przygodach, emocjonujących przeżyciach, niezwykłych pomysłach i pionierskim duchu. Opowiada historie z wnętrza jednej z najbardziej elektryzujących marek na świecie.

Magazyn Mercedes me otwiera przed czytelnikiem ducha naszych nowych czasów i optymistycznie patrzy w przyszłość. Wiedzę przekazuje w przystępny sposób, a bohaterów prezentuje z bliska i wiarygodnie. Emanuje przy tym zmysłowym luksusem oraz budzi pragnienia, jak to od zawsze czyniła marka Mercedes-Benz

Więcej informacji.

Więcej informacji o Magazynie Mercedes me

Wydawca:
Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.,
ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa,
tel. +48 22 312 50 00

Redaktor Naczelna:
dr Ewa Łabno-Falęcka

Redakcja:
Tomasz Mucha, Aleksander Rzepecki, Elżbieta Wygoda

Współpracownicy:
Rafał Jemielita, Jerzy Piechociński, Leszek Belke, Janusz Suchodolski, Bartosz Jakubowski, Piotr Kanikowski, Andrzej Rocki

Redakcja graficzna:
Monika Borkowska, Anna Angerman

Fotoedycja:
Dorota Świderska

Biuro Reklamy:
Jolanta Kurek, tel. +48 692 440 107

Project Manager:
Katarzyna Osiak-Łazur, tel. +48 694 455 395

Pobierz magazyn na system Android

Pobierz magazyn na system Android

Pobierz magazyn na system iOS

Pobierz magazyn na system iOS