Mercedes-Benz

AMG Performance Center w Sobiesław Zasada Automotive

Dla najbardziej wymagających miłośników motoryzacji
amg-performance-center-krakow-sobieslaw-zasada-automotive

Historia AMG w kilku słowach

AMG to skrót od "Aufrecht Melcher Großaspach" – dwa pierwsze człony to nazwiska założycieli, a ostatni to miejsce pierwszej siedziby firmy, miasto w okolicach Stuttgartu. Firma powstała w 1967 roku. Przez długi czas swej działalności firma AMG przerabiała niektóre modele Mercedes-Benz głównie na potrzeby sportu, a później sporadycznie na specjalne zamówienia szczególnie wymagających klientów. Od 2005 r. sytuacja ta uległa całkowitej zmianie. AMG stało się integralną częścią koncernu ze Stuttgartu, co zaowocowało rozkwitem modeli sygnowanych zacnymi inicjałami nadwornego tunera Mercedes-Benz.AMG Performance Center w Sobiesław Zasada Automotive

Samochody Mercedes-AMG to auta ekstremalne. Przenoszą rzeczywistość rajdowego bolidu do auta którym na co dzień może na przykład podróżować  rodzina z dziećmi. Równie dobrze tym samym AMG można próbować bić rekordy na torze.

Dla miłośników ekstremalnych osiągów i ponadprzeciętnej adrenaliny uruchomiliśmy w Krakowie miejsce wyjątkowe: AMG Performance Center. W nim właśnie marzenia wielu kierowców stają się rzeczywistością.

AMG Performance Center w Sobiesław Zasada Automotive mieści się w naszym salonie przy ul. Armii Krajowej 17 w Krakowie.

AMG Performance Center, czyli właściwy wybór

Wizyta w AMG Performance Center to obowiązkowy punkt na drodze motoryzacyjnej pasji każdego miłośnika bardzo szybkich czterech kółek. Dla Państwa wygody i przyjemności staramy się na bieżąco oferować do jazd testowych wyjątkowe auta takie jak Mercedes-AMG GT S, G 63 AMG, czy S 63 AMG.

O sprostanie Państwa wymaganiom zadbają najlepsi doradcy handlowi, specjalizujący się od lat w segmencie luksusowych aut sportowych. Dostarczymy Państwu samochód, który każdego dnia będzie spełniał każde marzenie kierującej nim osoby. Zachęcamy zatem serdecznie do wspólnego puszczenia wodzy fantazji podróżując wyjątkowymi bolidami Mercedes-AMG

AMG Performance Center Kraków
ul. Armii Krajowej 17
30-150 Kraków
tel. 12 639 55 00
mail: mariusz.szeremeta@zasadaauto.mercedes-benz.pl