Mercedes-Benz

Oferta letnia.

Poczuj lato w swoim Mercedesie.
Wiosna z Mercedesem

Ostatni rok przyniósł ze sobą wiele zmian. W tych trudnych czasach musieliśmy zmienić nasze codzienne działania. Jednak jedno pozostaje niezmienne.

Bezpieczeństwo. Nadal dbamy o nie w Autoryzowanych Serwisach. Wyjazdowe plany w tym roku nadal są niepewne. Pewny jest za to fakt, że niezależnie od długości podróży, Twój Mercedes zawiezie Cię do celu bezpiecznie.

Skontaktuj się z nami w oddziałach:

- Kraków, ul. Zawiła 3, tel. 12 298 42 20
- Kraków, ul. Armii Krajowej 17, tel. 12 639 55 00
- Rzeszów, al. mjr. Wacława Kopisto 3, tel. 17 850 37 50
- Bielsko-Biała, ul. Karpacka 90, tel. 33 811 95 73
- Łódź, ul. Aleksandrowska 11, tel. 42 650 25 00

* Wszystkie przedstawione ceny są cenami rekomendowanymi brutto. Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz ma prawo do ich ustalania według własnego uznania. Więcej informacjiudzieli przedstawiciel Autoryzowanego Serwisu Mercedes-Benz. Ceny są aktualne do 30.09.2021 r. lub do wyczerpania zasobów. Na czas realizacji zamówienia producent zastrzega sobieprawo do zmian konstrukcyjnych, różnic w kolorach oraz zmian zawartości zamówienia, jeżeli zmiany te lub odstępstwa uwzględniają interesy sprzedającego i są opłacalne dla Klienta.Na prezentowanych zdjęciach mogą znajdować się dodatkowo płatne elementy wyposażenia i akcesoria nieobjęte standardową dostawą. Różnice w kolorach wynikają z techniki druku.Niniejsza publikacja może zawierać produkty i usługi niedostępne w niektórych krajach. Nie wszystkie produkty dostępne są dla każdego modelu. Aby uzyskać aktualne i szczegółoweinformacje, prosimy skontaktować się z najbliższym Autoryzowanym Serwisem Mercedes-Benz. Redakcja zastrzega sobie możliwość wystąpienia błędów, pomyłek czy zmian.