Mercedes-Benz

Nowy Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+.

Wszystko oprócz ciszy.
Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

Poczuj doskonałą wydajność nowej ery.

Od samochodów Mercedes-AMG masz pełne prawo oczekiwać szczególnie ekspresyjnego i emocjonalnego podejścia do osiągów elektrycznych. Oczywiście ze wszystkimi sportowymi, indywidualnymi luksusami i ekscytującymi funkcjami cyfrowymi. Ta wersja AMG zwiastuje nową erę.

Nadwozie AMG.

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

Wnętrze AMG.

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

Osiągi AMG.

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

Przyszłość osiągów: w pełni elektryczny Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+.

Tworzymy całkowicie elektryczny pojazd, który jest również prawdziwym AMG: „Elektryczność znalazła swój głos”. Dołącz do nas na starcie!

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

Ambasador osiągów nowej ery.

Na pierwszy rzut oka to typowe AMG, dzięki charakterystycznej dla AMG czarnej osłonie chłodnicy z pionowymi listwami. Towarzyszy mu awangardowa sylwetka charakteryzująca się płynną linią coupé, której kulminacją jest muskularny tył ze spojlerem AMG. Wspierana dużymi kołami z układem hamulcowym AMG i malowanymi na srebrno zaciskami hamulców. Tak więc nawet wizualnie nie ma wątpliwości, do której rodziny osiągów należy ten gamechanger.

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

Odkryj przyszłość wszystkimi zmysłami.

W sportowo-luksusowym wnętrzu z kierownicą AMG Performance (wyposażenie standardowe), tapicerką ze skóry nappa AMG, czerwonymi szwami dekoracyjnymi i elementami wykończenia AMG z karbonu (opcja) poczujesz się jak w domu. Dla kontrastu, adaptacyjne cyfrowe wnętrze z ekranem MBUX Hyperscreen i licznymi systemami asystującymi pokazuje, że już dotarłeś do przyszłości. Z każdą jazdą Twoje codzienne życie staje się bardziej intuicyjne i łatwiejsze.   

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

Zachwyca nie tylko pod względem technicznym, ale także emocjonalnym.

Zelektryfikowany. Robimy tylko to, co zawsze robiliśmy najlepiej: samochody o maksymalnych osiągach. Tylko sposób dotarcia do celu wygląda nieco inaczej niż dotychczas, z dwoma specyficznymi silnikami elektrycznymi, akumulatorem wysokiego napięcia, specyficznym dla AMG zarządzaniem akumulatorem i chłodzeniem oraz specjalnym oprogramowaniem. A co z dźwiękiem? Inny. Bezprecedensowy. Ale wciąż typowy dla AMG. Bez względu na to, czy jest to odgłos „Authentic” czy też „Performance”: będziesz się nim cieszył tak samo.

Dowiedz się więcej.

Twoje pytania na temat nowego modelu Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+.

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+: średnie zużycie energii elektrycznej: 23,9-21,5 kWh/100 km; średnia emisja CO2: 0 g/km

[1] Podane wartości zostały oznaczone zgodnie z metodą pomiarową określoną przepisami. Są to „wartości CO₂ WLTP”, w rozumieniu Art. 2 nr 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Parametry zużycia paliwa zostały obliczone na podstawie tych danych. Zużycie prądu obliczono zgodnie z rozporządzeniem 683/2008/WE. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażenia dodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu.