Mercedes-Benz

Nowy EQE z rodziny Mercedes-EQ.

Dla Ciebie. Dla Twoich zmysłów.
Nowy EQE z rodziny Mercedes-EQ
Czysto elektryczny zasięg (WLTP)*do 660 kilometrów
Moc*215 kW
Czas ładowania na stacjach szybkiego ładowania**30 minut

EQE 350: średnie zużycie energii elektrycznej: 19,3-15,7 kWh/100 km; średnia emisja CO2: 0 g/km*

* Wszystkie dane techniczne (dotyczące zużycia energii, zasięgu, osiągów, momentu obrotowego, rekuperacji i właściwości jezdnych) mają charakter tymczasowy i zostały określone wewnętrznie zgodnie z metodą certyfikacji „Metoda kontroli WLTP”. Do tej pory nie są dostępne potwierdzone wartości z TÜV, ani homologacja WE, ani certyfikat zgodności z wartościami urzędowymi. Możliwe są odchylenia między tymi danymi a urzędowymi wartościami.

** Czas ładowania odpowiada 10-80% pełnego naładowania w przypadku korzystania ze stacji szybkiego ładowania DC przy napięciu zasilającym wynoszącym 400 V i natężeniu prądu wynoszącym co najmniej 300 A.

Ponadczasowe kształty na nową erę.

Od ikonicznego designu one-bow po oszałamiający ekran MBUX Hyperscreen, nowy EQE łączy zmysłową estetykę z pionierską inżynierią na najwyższym poziomie. Poznaj nową, luksusową erę elektromobilności.

Nowy EQE z rodziny Mercedes-EQ

Purystyczny luksus i dynamizm w najdrobniejszych szczegółach.

Nowy EQE łączy swój dynamiczny wygląd z luksusowym wnętrzem - to równowaga pomiędzy innowacjami technicznymi a nowoczesną estetyką.

Zaawansowana technologia i luksus dla wszystkich zmysłów.

Nowy EQE jest cyfrowym tubylcem.

Nowy EQE z rodziny Mercedes-EQ

MBUX Hyperscreen
Ekran MBUX Hyperscreen jest najważniejszym elementem kokpitu w pełni elektrycznego EQE: za zakrzywionym szkłem znajdują się trzy wyświetlacze OLED, które można obsługiwać intuicyjnie i które zapewniają innowacyjność i blask we wnętrzu z przodu.

Nowy EQE z rodziny Mercedes-EQ

Wyświetlacz Head-up
Wyświetlacz Head-up zwiększa komfort i bezpieczeństwo jazdy: informacje o stanie pojazdu i komunikaty są wyświetlane na przedniej szybie, bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. Dzięki temu możesz w pełni skupić się na jeździe, nie tracąc niczego z oczu.

Nowy EQE z rodziny Mercedes-EQ

Zero Layer
Ekran MBUX Hyperscreen jest równie duży, co inteligentny: na jednym poziomie wyświetla jednocześnie mapę nawigacyjną i najczęściej używane aplikacje. Przedstawia spersonalizowane i inteligentne sugestie w zależności od sytuacji, bez konieczności przełączania się między aplikacjami.

Zwiększ swoją strefę komfortu.

Dzięki tym innowacjom wysiadasz bardziej ożywiony i zrelaksowany niż w momencie wsiadania.

System filtracji powietrza z filtrem HEPA

System filtracji powietrza z filtrem HEPA

Zrób głęboki wdech i wydech: nowy filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) oczyszcza powietrze z najmniejszych cząsteczek takich jak pyłki i drobne cząsteczki kurzu z wydajnością filtra do 99,65%, a dodatkowo neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Wielokonturowe fotele kierowcy i pasażera

Wielokonturowe fotele kierowcy i pasażera

Doskonałe podparcie: osiem komór powietrznych i cztery elementy wibracyjne zapewniają najwyższy komfort w fotelach wielokonturowych. Dziesięć programów masażu w dwóch intensywnościach zamienia każdą jazdę w program wellness.

Elektromobilność dla wszystkich zmysłów

Elektromobilność dla wszystkich zmysłów

Jazda wszystkimi zmysłami: dźwięki, które reagują na sposób prowadzenia, luksusowa mieszanka materiałów i pachnące wnętrze sprawiają, że czas spędzony w nowym EQE to czas wysokiej jakości.

Skrętna tylna oś (do 10°)

Skrętna tylna oś (do 10°)

Wyznacz kierunek: dostępna jako opcja skrętna tylna oś w całkowicie elektrycznym modelu EQE zapewnia doskonałą trakcję i zwinną dynamikę jazdy. Na trzech poziomach z kątem do 10° parkujesz, skręcasz i jedziesz w nieskazitelnej równowadze.

Zdalne parkowanie

Zdalne parkowanie

Wszystko zależy od Ciebie: użyj swojego smartfona i aplikacji zdalnego parkowania, aby idealnie zaparkować swojego nowego EQE. Kamień milowy na drodze do autonomicznej jazdy.

Dowiedz się więcej.

Twoje pytania na temat nowego EQE z rodziny Mercedes-EQ.