Mercedes-Benz

Gwiazda tras międzynarodowych.

Transport międzynarodowy.

Poznaj model przystosowany do tras międzynarodowych!

Wyposażony we wszystko, co może przydać się w trakcie długiej podróży, w tym kabiny sypialne i ogrzewanie postojowe. Oszczędny, wygodny i niezawodny.

  • Sprinter podwozie z zabudową typu skrzynia z plandeką, ogrzewaniem postojowym i kabiną sypialną (lub back sleeperem)
  • Sprinter podwozie z zabudową typu kontener z kabiną, ogrzewaniem postojowym i kabiną sypialną (lub back sleeperem)

Oferta Specjalna dla transportu międzynarodowego.

Odpowiadając na Twoje potrzeby, przygotowaliśmy ofertę specjalną dla transportu międzynarodowego - atrakcyjny rabat oraz pakiet czterech przeglądów w promocyjnej cenie.

Przygotowaliśmy również promocyje metody finansowania Twojego zakupu:

  • Leasing 103%
  • Pożyczka od 2,99%
  • Pożyczka Pół/Pół
Ekonomiczny, komfortowy, bezpieczny

Ekonomiczny, komfortowy, bezpieczny.

Sprawdzona jakość Sprintera zapewnia pełną niezawodność. Znacznie poprawiona została jego wydajność transportowa. Pojazdy z napędem na tylne koła są odpowiednim rozwiązaniem do trudnych zadań: dopuszczalna masa całkowita wynosząca maksymalnie 5500 kilogramów oraz masa przyczepy do 3500 kilogramów pozwala na przewożenie wyjątkowo ciężkich ładunków.

Oferta systemów bezpieczeństwa obejmuje m.in. należącego do wyposażenia fabrycznego asystenta bocznego wiatru. Montowane na życzenie aktywny asystent hamowania i asystent pasa ruchu,, poprawiają i bez nich doskonałą widoczność z siedzenia kierowcy. Dostępne w ramach opcji reflektory LED High Performance perfekcyjnie oświetlają jezdnię po zapadnięciu zmroku, zaś hydraulicznie resorowany fotel oraz aktywny aystent utrzymania odległości poprawiją komfort w długich trasach.

Teraz również z napędem na przednie koła

Teraz również z napędem na przednie koła.

W przypadku transportu lekkich towarów, niewątpliwym plusem będzie napęd na przednie koła. Dzięki niemu zyskujemy lepsze właściwości jezdne, powierzchnię ładunkową, która może znajdować się 80 mm niżej i ładowność zwiększoną o 50 kilogramów w porównaniu z pojazdami z napędem na tylne koła.

Sprinter łączy oszczędne zużycie paliwa z przemyślaną funkcjonalnością, tworząc idealne rozwiązanie zapewniające ekonomiczność pod każdym względem, nawet na najdłuższych trasach.

Bezpłatna gwarancja mobilności na terenie całej Europy

Bezpłatna gwarancja mobilności na terenie całej Europy.

W przypadku awarii na drodze lub problemu z uruchomieniem samochodu, jeśli to możliwe, usuwamy usterkę na miejscu awarii. W sytuacji, gdy konieczna jest naprawa w serwisie, zwracamy koszty noclegu lub pomagamy dotrzeć do celu m.in. poprzez udostępnienie pojazdu zastępczego. Zapewniamy również odbiór i zwrot Twojego pojazdu po naprawie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, przez cały rok.

Połączenie usługi MobiloVan i regularnych przeglądów w Autoryzowanym Serwisie Mercedes-Benz to gwarancja mobilności Twojego pojazdu w całej Europie. W razie awarii MobiloVan zapewni Ci szybki powrót na drogę. Twój samochód będzie pracował praktycznie bez przerw – nawet przez 30 lat.

Zapraszamy do kontaktu!

Jazda testowa? Oferta? A może po prostu potrzebujesz dowiedzieć się więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi którzy udzielą wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania.Skontaktuj się z nami w oddziałach:

- Kraków, ul. Zawiła 3, tel. 12 298 42 20
- Kraków, ul. Armii Krajowej 17, tel. 12 639 55 00
- Rzeszów, al. mjr. Wacława Kopisto 3, tel. 17 850 37 50
- Bielsko-Biała, ul. Karpacka 90, tel. 33 811 95 73
- Łódź, ul. Aleksandrowska 11, tel. 42 650 25 00