Mercedes-Benz

Zacznij od solidnej podstawy.

Zabudowa gratis.

Sprinter od 25 lat wyznacza standardy w segmencie. Tylko teraz przy zakupie modeli Sprinter Podwozie zabudowę o wartości 15 000 zł* otrzymasz gratis. Nie zapomnij spytać o promocyjne finansowanie.  

*15 000 zł netto. 
Po przekroczeniu ceny klient otrzyma rabat minimalny na zabudowę w wysokości 15 000 zł netto.

Różne opcje do zadań specjalnych

Różne opcje do zadań specjalnych.

Napęd na przednie, tylne lub wszystkie koła – dzięki trzem wersjom napędu Sprinter odnajduje się praktycznie w każdym zadaniu transportowym i dostosowuje do prawie każdego profilu jazdy. 

Dopasowanie do Twoich potrzeb

Dopasowanie do Twoich potrzeb.

Samochód dostawczy musi być praktyczny i ekonomiczny? A może reprezentacyjny i spełniający najwyższe wymagania w zakresie komfortu jazdy? Sprinter zapewnia to wszystko tworząc bazę opcji dla robiącej wrażenie różnorodności wersji. Bogata oferta powiększa się jeszcze, gdy uwzględnimy cztery wersje silnika.

Solidna podstawa, solidne nadwozie

Solidna podstawa, solidne nadwozie.

Możliwości konfiguracji Sprintera na pewno Cię zadowolą. Mając ponad 600 elementów wyposażenia dodatkowego i liczne warianty, Sprinter spełnia najbardziej indywidualne i najróżniejsze oczekiwania związane z transportem osób, materiałów lub narzędzi. W ten sposób dokładnie dostosowuje się do swego zadania, jako samochód na przykład z zabudową kufrową izotermiczną bądź chłodniczą, do transportu ładunków suchych, z zabudową integralną, jako wywrotka trójstronna, wóz strażacki, samochód policyjny czy karetka pogotowia. W zależności od profilu eksploatacji i wymagań w zakresie komfortu także wyposażenie wnętrza można dobierać indywidualnie: jeszcze bardziej komfortowe siedzenia, klimatyzację, radio i system nawigacyjny.

Atrakcyjny rabat

Dowiedz się więcej na temat oferty.

Kiedy już wybierzesz idealne podwozie, czas wybrać pasującą do Twoich potrzeb zabudowę. Kupując solidną podstawę, dostaniesz od nas zabudowę o wartości 15 000 zł brutto, a dodatkowo otrzymasz promocyjne finansowanie.

Nie czekaj:

  • Leasing 103%
  • Pożyczka 2,99%
  • Pożyczka Pół/Pół

Zapraszamy do kontaktu!

Jazda testowa? Oferta? A może po prostu potrzebujesz dowiedzieć się więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi którzy udzielą wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania.
Skontaktuj się z nami w oddziałach:

- Kraków, ul. Zawiła 3, tel. 12 298 42 20
- Kraków, ul. Armii Krajowej 17, tel. 12 639 55 00
- Rzeszów, al. mjr. Wacława Kopisto 3, tel. 17 850 37 50
- Bielsko-Biała, ul. Karpacka 90, tel. 33 811 95 73
- Łódź, ul. Aleksandrowska 11, tel. 42 650 25 00