Mercedes-Benz

Najwyższa klasa podróżowania.

Wybierz jeden z dwóch samochodów marzeń!
Najwyższa klasa podróżowania

Chcesz wyruszyć w najwygodniejszą podróż swojego życia?‎
Czy po prostu jeździć z rodziną na co dzień w bezpiecznym i przestronnym wnętrzu?
Odpowiedzi są dwie! Klasyczna Klasa V lub elektryczny model EQV.
Przekonaj się, który pasuje do Ciebie!

Odkryj wyjątkową ofertę wypożyczenia modelu EQV.
Tylko 1 rok za 1% ceny brutto miesięcznie!*

Najwyższa klasa podróżowania

Wirtualny Salon EQV.

Poznaj całkowicie elektryczny model EQV nie wychodząc z domu.

EQV Online Showroom

Luksus, który towarzyszy Ci wszędzie.

To, jak podróżujesz, wpływa na to, jak żyjesz!

Oba Mercedesy oferują Ci niezrównany komfort podróży. Do dyspozycji masz osiem, siedem lub sześć pełnowymiarowych miejsc, wygodną przestrzeń na bagaże, możliwość konfiguracji wnętrza i legendarną jakość wykończenia. Masz psa i wózek dla dziecka? Zmieszczą się bez trudu! Lubisz dynamiczną jazdę? Nasze silniki pozwolą Ci cieszyć się na każdej trasie!

Jazda na czystych zasadach.

Inwestycja w samochód elektryczny to inwestycja w lepszą przyszłość.

Ekologia i ekonomia to cechy, które łączy Mercedes EQV. Jeśli chcesz podróżować bez spalin i hałasu, a przy okazji liczysz na niskie koszty utrzymania, samochód elektryczny spełni te wymagania. Koszt ładowania w zwykłym trybie to tylko 19 zł/100 km**. Mniej elementów konstrukcyjnych przekłada się na nawet dwukrotnie niższe koszty serwisowania! Silnik elektryczny nie potrzebuje wtryskiwaczy, turbosprężarki, rozrusznika, czy alternatora. Nie ma też m.in. pasków napędowych, rozrządu, filtrów powietrza lub cząstek stałych. Sprawdź, czy jesteś gotowy na „elektryka” dzięki naszej bezpłatnej aplikacji EQ Ready.

Najwyższa klasa podróżowania

Sprawdź napęd elektryczny w zwykłym samochodzie!

Bezpłatna aplikacja do porównania aut tradycyjnych i elektrycznych.

Jeździsz tradycyjnym autem i chcesz wiedzieć, jak bardzo opłaca Ci się przesiąść do elektrycznego Mercedesa? Skorzystaj z bezpłatnej aplikacji EQ Ready. Korzystaj z niej podczas codziennego użytkowania swojego auta. Aplikacja zbierze dane i pokaże, czy samochód elektryczny będzie odpowiadał Twojej dynamice jazdy i odległościom, jakie pokonujesz. Poznasz koszty eksploatacji, różnice w stylu jazdy i częstotliwość, z jaką powinieneś ładować wymarzonego „elektryka”, z uwzględnieniem temperatury otoczenia!

Kierunek: świat!

Nie lubisz tkwić w miejscu? Klasa V kocha podróżować!

Najwyższa klasa podróżowania

Góry i morza, jeziora i lasy, wycieczki na weekend i wypady na pół roku. Wszystko to i więcej jest możliwe z Klasą V. Wsiądź do niej z rodziną i przyjaciółmi… i bez trudu włóż potrzebne sprzęty sportowe lub rekreacyjne. Zajmij wysoką pozycję za kierownicą i zobacz, jak przestronne może być wnętrze samochodu, który na parkingu zajmuje niewiele więcej miejsca niż zwykły SUV. Lubisz przygodę? Wypróbuj wariant kempingowy Marco Polo, wyposażony lepiej niż niejeden hotel! 

Bezpiecznie jak w Mercedesie.

Skorzystaj z ochrony, jaką daje Ci najnowsza technologia.

Najwyższa klasa podróżowania

Niezależnie od tego, czy wieziesz dzieci do szkoły czy na obóz kitesurfingu, Mercedes-Benz dba o Twoje bezpieczeństwo. Oba samochody są wyposażone w nowoczesne systemy biernego i aktywnego wspomagania kierowcy w trudnych sytuacjach na drodze. Opcjonalny system kamer pozwoli Ci spokojnie zaparkować nawet w zatłoczonych miejscach!

Każdy dzień łatwiejszy z Mercedes me.

Mercedes udowadnia, że Twój komfort jest najważniejszy.

Najwyższa klasa podróżowania

Chcesz mieć dostęp do swojego samochodu także na odległość? Skorzystaj z udogodnień systemu Mercedes me. Dzięki nim możesz m.in.: odblokować samochód bez kluczyków, wysłać cele podróży do nawigacji, zaplanować trasę i zlokalizować samochód na dużym parkingu! W aplikacji Mercedes me masz też dostęp do statystyk podróży, monitorujesz stan pojazdu, a z odpowiednim wyposażeniem nawet wstępnie regulujesz klimatyzację lub temperaturę przed wejściem do samochodu***!

Teraz bez wpłaty wstępnej.

Łatwiej zrealizować marzenie, kiedy dostajesz taką ofertę!

Najlepszy samochód idzie w parze z najlepszą ofertą finansową. Zamiast kupować, możesz zawrzeć wygodną i krótką umowę z Mercedes-Benz, na 24 miesiące w przypadku Klasy V i 36 miesięcy dla EQV. Dostajesz dwuletni Pakiet Gwarancyjny i niską ratę miesięczną w wysokości jednego procenta ceny samochodu! Gdy umowa wygasa, możesz wybrać kilka opcji jej zakończenia, łącznie z gwarantowanym zwrotem pojazdu do dealera!

  • 1% i przyjemność na cały rok
  • Najniższa rata na najkrótszy okres wypożyczenia EQV
Najwyższa klasa podróżowania

Zwróć uwagę na wyjątkową ofertę Rent&Drive dla EQV. Teraz możesz wypożyczyć samochód na specjalnych warunkach na jeden rok.

Co miesiąc płacisz ratę w wysokości zaledwie 1% wartości brutto samochodu.*

‎‎

Tu także nie potrzebujesz wpłaty wstępnej i masz możliwość wymiany samochodu na nowy po zakończeniu umowy. Zadzwoń do dealera po szczegóły!

Zapraszamy do kontaktu!

Jazda testowa? Oferta? A może po prostu potrzebujesz dowiedzieć się więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi którzy udzielą wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania.

Skontaktuj się z nami w oddziale:

- Kraków, ul. Zawiła 3, tel. 12 298 42 20
- Kraków, ul. Armii Krajowej 17, tel. 12 639 55 00
- Rzeszów, al. mjr. Wacława Kopisto 3, tel. 17 850 37 50
- Bielsko-Biała, ul. Karpacka 90, tel. 33 811 95 73
- Łódź, ul. Aleksandrowska 11, tel. 42 650 25 00

* Warunki przykładowej kalkulacji: kaucja od 0zł - zależna od oceny zdolności kredytowej Klienta, okres umowy 12 miesięcy, średnioroczny przebieg 15 000 km, zwrot pojazdu na koniec umowy. Rata miesięczna netto wynosi jeden procent ceny brutto pojazdu. Produkt finansowy dostępny wyłącznie dla przedsiębiorstw. Prezentowane warunki finansowania są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66 §1. Kodeksu Cywilnego. Mogą się one różnić od warunków finalnej oferty uzyskanej u Dealera. Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. nie odpowiada za nieaktualność ogłoszenia spowodowaną brakiem dostępności pojazdu. Liczba pojazdów objętych promocją jest ograniczona.

** Dane użyte do obliczenia – EQV 300: średnie zużycie energii WLTP w trybie mieszanym 28,3 kWh/100km, średnia cena energii elektrycznej dla gospodarstw domowych 0,66zł brutto / kWh (źródło: Informacja Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr 21/2021).

*** Zdalne ogrzewanie i klimatyzacja samochodu dostępna w standardzie w modelu EQV. W przypadku Klasy V wentylacja i ogrzewanie postojowe wymaga zainstalowania opcjonalnego ogrzewania wodnego.