Mercedes-Benz

Najlepsze dla Ciebie i dla środowiska.

Nowoczesna firma jest odpowiedzialna wobec środowiska. Dołącz do tych, którzy tworzą lepszy świat!
Najlepsze dla Ciebie i dla środowiska

Energooszczędne instalacje, mniej papierowych wydruków, ograniczenie jednorazowych akcesoriów – to podstawowe kroki, które podejmujesz w firmie, aby dbać o środowisko naturalne. Decyzja o zakupie elektrycznego samochodu dostawczego pozwoli Ci wejść na wyższy poziom działania!

Pokaż, że przyszłość Twojej firmy zaczyna się właśnie dziś. Przejdź na ekologiczny napęd, który ogranicza emisję spalin i hałasu przy drodze. 

Najlepsze dla Ciebie i dla środowiska

Samochody naładowane zaletami.

Inwestycja w elektrycznego Mercedesa to wymierne korzyści dla biznesu. Obniżasz koszty eksploatacji i jesteś spokojny o zmiany norm spalania i opłat środowiskowych. W mieście parkujesz za darmo, możesz oszczędzić czas korzystając z buspasów i w przypadku wyznaczenia stref niskoemisyjnego transportu - nie musisz martwić się o możłiwość wjazdu do nich.

Przyjrzyj się trasom swoich samochodów. Im więcej jest punktów, w którym się zatrzymują, tym więcej masz argumentów za kupnem samochodu elektrycznego.

Taki samochód startuje szybciej, bo od razu ma do dyspozycji pełną moc przenoszoną bezpośrednio na koła. Silnik nie wymaga rozgrzewania, częste wyłączenia i ponowne uruchomienia nie zuzywają alternatora czy rozrusznika - bo ich nie ma. Podobnie jak turbiny lub  sprzęgła dwumasowego.

Dodatkowo mniej filtrów i płynów do wymiany obniża koszty serwisowe nawet o 50%, a możliwość hamowania silnikiem elektrycznym przy odzyskiwaniu energii powoduje, że po chwili z pedału hamulcach będziesz korzystać głownie do końcowego zatrzymania pojazdu.

Coraz ostrzejsze normy środowiskowe, które obciążają tradycyjny transport, nie będą dotyczyć transportu elektrycznego. Możesz spokojnie planować rozwój firmy, wiedząc, że przepisy będą faworyzowały samochody elektryczne. 

Co ważne, przestrzeń ładunkowa nie uległa zmianie, dzięki umieszczeniu akumulatorów pod podłogą pojazdu.

Gdy przyszłość staje się codziennością.

Niezależnie od tego, czy rozwozisz towary po mieście, czy zabierasz w podróż pasażerów, Mercedes-Benz ma dla Ciebie idealny samochód elektryczny.  eVito Furgon i eSprinter

Zmień oblicze miejskiego transportu z elektrycznymi samochodami dostawczymi Mercedes-Benz. Dzięki bateriom w podwoziu nie tracisz ani centymetra powierzchni załadunkowej. Dynamiczny start z pełną mocą pozwoli lepiej poruszać się po ulicy, a rozbudowane systemy kontroli pojazdu i jego trasy ułatwią optymalne wykorzystanie samochodu.

Dowiedz się więcej


eVito Tourer

Zafunduj pasażerom cichy i ekologiczny transport, który podniesie prestiż Twojej firmy i zmniejszy koszty. Luksusowe wnętrze zadowoli nawet najbardziej wymagających. Zasięg 359 km pozwoli Ci wykonać wiele kursów w ciągu dnia, a wsparcie aplikacji i rozwiązań łącznościowych Mercedes PRO zapewni komfort prowadzenia auta na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej

Włącz zalety elektrycznego Mercedesa! 

Przesiadka do samochodu elektrycznego czasami budzi obawy. Poznaj ekosystem usług i rozwiązań, które ułatwią Ci korzystanie z nowego Mercedesa! 

Finansowanie

Finansowanie

Nie musisz kupować samochodu na własność. Skorzystaj z opcji Lease&Drive 1%, a Pakiet Gwarancyjny dostaniesz gratis! Zapewniamy odkup pojazdu po upływie okresu leasingu wynoszącego 36 miesięcy oraz atrakcyjny poziom wpłaty wstępnej.

Gwarancja i przeglądy

Gwarancja i przeglądy

Akumulatory zaprojektowano tak, aby służyły Ci przez lata. Gwarancja obejmuje więc 8 lat pracy oraz 100 000 km (eVito Furgon) i 160 000 km (eVito Tourer i eSprinter) przebiegu. Dla Twojego komfortu dodajemy przy zakupie samochodu aż cztery przeglądy serwisowe gratis. 

Usługi łącznościowe

Mercedes PRO

Wraz z samochodem zyskujesz dostęp do rozbudowanych systemów łączności i kontroli pojazdu Mercedes PRO. Obejmują one zdalny dostęp do samochodu, sprawdzenie stanu pojazdu i monitoring ładowania. W ten sposób można też zdalnie uruchomić i kontrolować klimatyzację. 

Ładowanie

Ładowanie

Nasz partner, firma EVBox, pomoże Ci dobrać optymalną stację ładowania dla Twojej floty, dzięki czemy będziesz dysponował własnym punktem ładowania na terenie swojej firmy. Dzięki temu każdego dnia rano ruszysz w pełni naładowanym i przygotowanym do jazdy samochodem. Oprócz tego każdy samochód wyposażamy w kabel do zwykłych ładowarek AC, dzięki czemu masz więcej możliwości doładowania samochodu i korzystania z nawet najprostrzych, publicznych stacji ładowania.

MobiloVan

MobiloVan

Skorzystaj z rozwiązań Mercedes-Benz, które w razie awarii lub nieoczekiwanego zdarzenia pozwolą Ci szybko usunąć źródło problemu i kontynuować trasę. Usługi Assistance MobiloVan przedłużane sa przy kazdym przeglądzie okresowym i gwarnatują Ci pomoc w awaryjnej sytuacji.

Aplikacja EQ Ready

Przygotuj się do przejścia w przyszłość.

Aplikacja EQ Ready pomoże Ci poznać zalety i możliwości samochodu elektrycznego Mercedes-Benz. 

Zanim kupisz samochód elektryczny, skorzystaj z bezpłatnej aplikacji EQ Ready. Włącz ją i prowadź samochód tak jak zawsze – aplikacja zbierze i przeanalizuje dane o Twojej trasie i stylu jazdy.

Dzięki aplikacji przekonasz się, jak bardzo samochód elektryczny pasuje do Twojego modelu biznesu i transportu. Odkryjesz opcje ładowania samochodu w swojej okolicy i poznasz oszczędności, jakie niesie przesiadka na napęd elektryczny. 

Włącz się do ruchu!  

Chcesz odjechać elektrycznym Mercedesem?

Nasi Doradcy Handlowi chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawią ofertę najlepiej dopasowaną do Twojego biznesu.

Stwórz własny wariant samochodu w konfiguratorze i ruszaj w przyszłość! Na końcu konfiguracji uzyskasz unikalny OnlineCode, który możesz do nas wysłać w celu otrzymania oferty na konkretną konfigurację pojazdu.

Konfigurator

Zapraszamy do kontaktu!

Jazda testowa? Oferta? A może po prostu potrzebujesz dowiedzieć się więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi, którzy udzielą wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania.

Skontaktuj się z nami w oddziale:

- Kraków, ul. Zawiła 3, tel. 12 298 42 20
- Kraków, ul. Armii Krajowej 17, tel. 12 639 55 00
- Rzeszów, al. mjr. Wacława Kopisto 3, tel. 17 850 37 50
- Bielsko-Biała, ul. Karpacka 90, tel. 33 811 95 73
- Łódź, ul. Aleksandrowska 11, tel. 42 650 25 00