Mercedes-Benz

Elektryczny Mercedes napędzany dopłatami.

Nawet 27 tys. zł dopłaty dla EQV i eVito Tourer.
Program Mój Elektryk

Skorzystaj z programu rządowych dopłat do samochodów elektrycznych! Już 12 lipca rusza nowa edycja, w ramach której możesz kupić elektryczny samochód rodzinny z dopłatą nawet 27 tysięcy złotych! Wystarczy, że posiadasz Kartę Dużej Rodziny, wypełnisz wniosek na stronie ministerstwa i wybierzesz samochód u dealera Mercedes-Benz!

Radość dla całej rodziny.

Więcej korzyści, mniej kompromisów.

Program Mój Elektryk

Nowy program dofinansowania jest prowadzony przez Ministerstwo Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wnioski można składać od 12 lipca na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl.

Zniesione zostały limity kilometrów i znacznie podniesiono limit wartości samochodu, dzięki czemu rodziny, które chcą spełnić marzenie o Mercedesie EQV lub eVito Tourer, mogą liczyć na pełne dofinansowanie nawet w wysokości 27 tys. złotych.

Postaw na luksus.

Największy komfort w Nowym EQV.

Program Mój Elektryk

Wybierz największy z elektrycznych vanów osobowych. Bezemisyjna EQV zapewnia swoim pasażerom sześć, siedem lub osiem pełnowymiarowych miejsc oraz możliwość konfiguracji wnętrza. EQV wyposażono w silnik o mocy 204 KM (150 kW) oraz akumulator pozwalający na przejechanie do 356 km (wg pomiarów WLTP1). Dzięki szybkiej ładowarce akumulator można doładować od 10% do 80% pojemności w zaledwie 45 minut2.

Kierunek: świat!

Podróżuj z elektrycznym eVito!

Program Mój Elektryk

Najwyższa jakość wykończenia, przestronne wnętrze, zaawansowane systemy bezpieczeństwa – oto cechy, które wyróżniają Mercedesa eVito Tourer.

Podobnie jak w EQV masz do dyspozycji od sześciu do ośmiu pełnowymiarowych miejsc i wszystkie udogodnienia potrzebne do rodzinnych podróży. Akumulatory zapewniają zasięg do 359 km (WLTP3), z czasem ładowania od 10% do 80% pojemności wynoszącym poniżej 45 minut.

Przyszłość należy do elektryków.

Zyskaj przewagę z Mercedesem.

Program Mój Elektryk

Wybierając elektryczne samochody Mercedes-Benz, zyskujesz aż ośmioletnią gwarancję na akumulatory (lub do 160 tys. km). Pakiet zakupowy obejmuje też cztery pierwsze przeglądy gratis i kabel do ładowania AC do wykorzystania na ogólnodostępnych stacjach ładowania. Mercedes-Benz pomoże Ci wybrać i kupić najlepszy system szybkiego ładowania akumulatorów. Niskie koszty ładowania idą w parze z kosztami serwisowania niższymi nawet o połowę w porównaniu z tradycyjnymi samochodami. Używając samochodu elektrycznego, możesz też korzystać z buspasów i bezpłatnego parkowania w dużych miastach! Sprawdź wszystkie korzyści i ruszaj w przyszłość z Mercedesem!

Zapraszamy do kontaktu!

Jazda testowa? Oferta? A może po prostu potrzebujesz dowiedzieć się więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi którzy udzielą wszelkich informacji i odpowiedzi na pytania.

Skontaktuj się z nami w oddziałach:

- Kraków, ul. Zawiła 3, tel. 12 298 42 20
- Kraków, ul. Armii Krajowej 17, tel. 12 639 55 00
- Rzeszów, al. mjr. Wacława Kopisto 3, tel. 17 850 37 50
- Bielsko-Biała, ul. Karpacka 90, tel. 33 811 95 73
- Łódź, ul. Aleksandrowska 11, tel. 42 650 25 00

[1] EQV 300: Średnie zużycie energii elektrycznej: 28,2 kWh/100 km; średnia emisja CO2: 0 g/km. Zużycie prądu i zasięg zostały określone na podstawie rozporządzenia 2017/1151/UE. Zużycie prądu i zasięg są zależne od konfiguracji pojazdu, w szczególności od wybranego ograniczenia prędkości maksymalnej. Ponadto faktyczny zasięg zależy od indywidualnej techniki jazdy, warunków drogowych i natężenia ruchu drogowego, temperatury zewnętrznej, korzystania z układu klimatyzacji / ogrzewania itd. i może się ewentualnie różnić.

[2] Czas ładowania odpowiada 10-80% pełnego naładowania w przypadku korzystania ze stacji szybkiego ładowania DC przy napięciu zasilającym wynoszącym 400 V i natężeniu prądu wynoszącym co najmniej 300 A.

[3] eVito Tourer 129: Średnie zużycie energii elektrycznej: 27,8 kWh/100 km; średnia emisja CO2: 0 g/km. Zużycie prądu i zasięg zostały określone na podstawie rozporządzenia 2017/1151/UE. Zużycie prądu i zasięg są zależne od konfiguracji pojazdu, w szczególności od wybranego ograniczenia prędkości maksymalnej. Ponadto faktyczny zasięg zależy od indywidualnej techniki jazdy, warunków drogowych i natężenia ruchu drogowego, temperatury zewnętrznej, korzystania z układu klimatyzacji / ogrzewania itd. i może się ewentualnie różnić.