Vito.

Po prostu doskonały.

Więcej możliwości.

Jeśli chcą Państwo być zawsze gotowi do działania, nie cofają się przed nowymi wyzwaniami, konsekwentnie wykonują swą pracę, to Vito doskonale do Państwa pasuje. Bowiem Vito gwarantuje postęp – na drodze i w rentowności Państwa firmy. Jest wzorcowy zarówno w zakresie ekonomiczności i jakości, jak i pod względem elastyczności oraz bezpieczeństwa. To przecież samochód oferowany przez prawdziwego specjalistę w dziedzinie pojazdów użytkowych. 

Ze zużyciem paliwa od 5,7 l na 100 km1 jest ekonomiczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej i na każdym kilometrze ekologicznie przyczynia się do Państwa sukcesu. Natomiast dzięki jego innowacyjnym systemom wspomagania i bezpieczeństwa, swoje cele będą Państwo osiągać jeszcze bezpieczniej. Również jego oferta rodzajów napędu jest wyjątkowa: napęd na koła przednie, napęd na koła tylne i napęd na wszystkie koła – mamy odpowiednie rozwiązanie do realizowanych przez Państwa zadań.

Gęsta sieć dealerów Mercedes-Benz zatroszczy się o kompleksową obsługę serwisową, aby Państwa Vito trwale utrzymał swą solidną niezawodność. Przeglądy techniczne i naprawy warto powierzyć serwisowi Mercedes-Benz, który najlepiej zna Państwa pojazd. Dzięki temu Vito pozostanie cennym partnerem przez długi czas.

Dalsze kroki:

Szczegółowe informacje o Vito.